Szanowni Państwo, w związku z tym, że w ramach akcji "Schroniska dla roślin" zrobiło się wokół mnie, a tym samym wokół mojej firmy nieco zamieszania chciałbym jednoznacznie sprostować, że w tekstach zamieszczanych na niektórych stronach internetowych, zostałem mylnie przedstawiony jako pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, którym nie jestem. Jest to wyłącznie niedopatrzenie ze strony osób zamieszczających owe teksty, ponieważ stosowna informacja została już wcześniej do różnych mediów wysłana. Ponieważ taka sytuacja miała już miejsce wcześniej to chciałbym podkreślić, że wszelkie udzielane wypowiedzi są wyłącznie moją prywatną opinią i w żaden sposób nie mogą być wiązane z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu.

Katedra Ogrodnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz firma Ogrody Rakoczy organizują Konferencję pt. "Nowoczesne technologie dla terenów zieleni", która odbędzie się 25. listopada 2016 roku we Wrocławiu. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań technicznych i naukowych wykorzystywanych w architekturze zieleni, ze szczególnym naciskiem na ich praktyczne zastosowanie.

Firma Klinika Roślin, w mojej osobie, uczestniczy w konferencji z prezentacją na temat: "Ochrona biologiczna na terenach zieleni"

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ

Zapraszam do udziału w konferencji naukowej pod tytułem:
 
"Agrotechniczne aspekty uprawy winorośli i jakości wina w Polsce"
WINNICA - TECHNOLOGIA - ENOLOGIA - ZDROWIE

która odbędzie się w dniu 18 listopada 2016 roku we Wrocławiu.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do świata naukowego, jak i do szerokiego grona producentów i praktyków.
 
UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.
 
W ramach uczestnictwa zapewniamy materiały konferencyjne, publikację abstraktów, przerwy kawowe i obiadową. 
 
Firma Klinika Roślin uczestniczy w konferencji z wykładem na temat chorób winorośli
 
Wszelkie informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej konferencji:
 
 
 
Serdecznie zapraszam

W dniu 15 marca 2016 roku będe prowadził szkolenie z tematu: "problemy zdrowotności drzew i krzewów w mieście - przyczyny i możliwości zapobiegania" Prezentacja bedzie ilustrowana licznymi zdjeciami odzwierciedlającymi najistotniejsze problemy związane z chorobami i szkodnikami, a także czynnikami fizjologicznymi wpływającymi na szeroko rozumianą zdrowotność roślin w warunkach środowiska miejskiego. Szkolenie jest płatne a organizuje je firma DENDROS. Program szkolenia jak i szczegóły techniczne można znaleźć tutaj

Chciałbym uprzejmie poinformować, że w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, na terenie Arboretum Wojsławice (http://arboretumwojslawice.pl/), w godzinach od 10.00 do 16.00, będę udzielał porad w zakresie ochrony i nawożenia roślin ogrodniczych. Można przynosić chore rośliny, fragmenty pędów i szkodniki do identyfikacji. Porady są bezpłatne warunkiem jest tylko zakup biletu upoważniającego do wejścia na teren Arboretum. Informuję, że na co dzień prowadzę działalność komercyjną i Dni Porad to jedyna okazja do uzyskania nieodpłatnych informacji. Serdecznie zapraszam

Odsłon artykułów:
1298860

Oświadczam, że wszędzie tam gdzie nie istnieje stosowna adnotacja wszystkie pozostałe teksty i ilustracje są mojego autorstwa.
Wszelkie powielanie i kopiowanie może odbywać się wyłącznie za moją zgodą.
Janusz Mazurek